دانلود نمونه سوالات استخدامی ایران

فروشگاه اینترنتی ایران عرضه

دریافت کارت آزمون وزارت امور خارجه

 

به اطلاع داوطلبان محترم می رساند با توجه به تمدید مهلت ثبت نام از تاریخ ۲۰/۱۲/۹۰ لغایت ۲۸/۱۲/۹۰ زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از تاریخ ۲۱/۰۱/۹۱ لغایت ۳۰/۰۱/۹۱ می باشد.
همچنین روز برگزاری آزمون متعاقبا از طریق همین سایت به اطلاع خواهد رسید.

  ——————————————————————–

وزارت امورخارجه در چارچوب قانون مدیریت خدمات کشوری و در چارچوب دستور العمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای به کارگیری افراد در دستگاه های اجرائی و بر اساس مقررات تشکیلاتی ، استخدامی ، مالی و انضباطی خود از محل سهمیه استخدامی شماره ۲۳۴۸۲/۹۰/۲۰۰ مورخ ۲۰/۹/۱۳۹۰ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور تعدادی از افراد واجد الشرایط پس از برگزاری آزمون توانمندیهای عمومی و تخصصی و مصاحبه علمی (سنجش استعداد و مهارت) و طی مراحل گزینش استخدام می نماید .

برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید 
برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک کنید 
برای رویت مشخصات و یا تکمیل اطلاعات خود اینجا را کلیک کنید

+لینک مطلب در سایت وزارت امور خارجه

 

جهت دریافت نمونه سوالات استخدامی وزارت خارجه اینجا کلیک نمایید.

 

  
نویسنده : ali ; ساعت ۸:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢۸

اطلاعیه در خصوص زمان و محل برگزاری آزمون استخدامی بانک صنعت و معدن

داوطلبان گرامی
نظر به تعداد زیاد متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی این بانک و به منظور فراهم نمودن سازوکار های مناسب جهت برگزاری مطلوب آزمون به اطلاع میرساند زمان برگزاری آزمون و نحوه دریارت کارت شرکت در جلسه به تاریخ ۱۹۳۱/۵/۵۲ موکول گردیده است. لذا کلیه داوطلبان عزیز لازم است جهت اخذ اطلاعات کامل از وضعیت برگزاری امتحان (محل برگزاری، زمان برگزاری و نحوه دریارت کارت ورود به جلسه) در تاریخ ۱۹۳۱/۵/۵۲ به سایت بانک صنعت و معدن به آدرس www.bim.ir مراجعه نمایند.

ضمناً خواهشمند است از تماسهای تلفنی غیرضرور نیز جداً خودداری فرمایید.

مدیریت منابع انسانی

به نقل از سایت بانک صنعت و معدن – لینک اطلاعیه

ایران استخدام: شما میتوانید نمونه سوالات بانک صنعت و معدن را از لینک زیر تهیه نمایید:

نمونه سولات استخدامی بانک صنعت و معدن

منبع:http://iranestekhdam.ir/?p=151

  
نویسنده : ali ; ساعت ۱٢:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢۸

دانلود رایگان کتاب قانون تامین اجتماعی ویژه آزمون های استخدامی

دانلود  رایگان کتاب قانون تامین اجتماعی همراه با قوانین و مقررات مرتبط: مطالعه ی این کتاب جهت قبولی داوطلبان در آزمون های استخدامی سازمان تأمین اجتماعی کمک بسزایی خواهد بود.

نام کتاب :  قانون تامین اجتماعی همراه با قوانین و مقررات مرتبط

نویسنده : دفتر قوانین و مقررات مجلس

قالب کتاب : PDF 

تعداد صفحه : ۴۱۴

زبان کتاب :  پارسی

محتوای این کتاب شامل فصل های زیر می شود:

فصل اول: تعاریف، کلیات

فصل دوم: ارکان و تشکیلات

فصل سوم: منابع درآمد ـ مأخذ احتساب حق بیمه و نحوه وصول آن

فصل چهارم: مقررات مالی

فصل پنجم: حوادث و بیماریها و بارداری

فصل ششم: ازکارافتادگی

فصل هفتم: بازنشستگی

فصل هشتم: مرگ

فصل نهم: ازدواج و عائله‌مندی

فصل دهم: مقررات کلی راجع به کمک‌ها

فصل یازدهم: تخلفات ـ مقررات کیفری

فصل دوازدهم: مقررات مختلف

جهت دانلود رایگان کتاب قانون تامین اجتماعی ویژه آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید.

این محصول به صورت رایگان عرضه می گردد.

  
نویسنده : ali ; ساعت ٢:۳٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢٦

دانلود جزوه استخدامی آمار + نکات کلیدی و نمونه سولات آزمونهای استخدامی

دانلود جزوه  استخدامی آمار + نکات کلیدی و نمونه سولات آزمونهای استخدامی:

جزوه عمومی، نکات کلیدی و سوالات تالیفی (آمار):  این مجموعه شامل جزوه عمومی، نکات کلیدی و سوالات چهار گزینه ای (همراه با پاسخنامه) درس آمار می باشد و قابل مطالعه برای کلیه آزمون های استخدامی در مقاطع تحصیلی و رشته های گوناگون می باشد. اکثر آزمون های استخدامی کشور دارای سوالاتی در زمینه درس آمار و احتمالات می باشند که شما با مطالعه کامل این جزوه و نکات کلیدی آن به آمادگی خوبی در زمینه درس آمار و احتمالات دست خواهید یافت.

این جزوه در 44 صفحه تمامی مباحث مورد نیاز را که شما جهت پاسخ دادن به سوالات درس آمار آزمون استخدامی خود باید به آنها پاسخ دهید توضیح و آموزش داده است.

توجه نمایید که این جزوه به صورت اختصاصی جهت مطالعه و اخذ آمادگی داوطلبان  برای پاسخگویی به سوالات درس آمار و احتمالات تمامی آزمون های استخدامی تدوین شده است.

فروشگاه ایران عرضه در راستای جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان وفادار و ثابت خود این بسته را با 160 نمونه سوال درس آمار  با پاسخنامه آنها (29 صفحه) همراه ساخته است. (این نمونه سوالات، ویژه آزمون های استخدامی می باشند)

قیمت این محصول مانند سایر محصولات ایران عرضه پایین تر از همه ی فروشگاه های دیگر اینترنتی که این محصول را عرضه میکنند تعیین شده است.

محتوای این مجموعه به شرح زیر می باشد:

جزوه درسی آمار و احتمالات در 44 صفحه ویژه آزمون های استخدامی

160 سوال چهار گزینه ای آمار ویژه آزمون های استخدامی همراه با پاسخنامه (در 22 صفحه)

جهت دانلود جزوه  استخدامی آمار + نکات کلیدی و نمونه سولات آزمونهای استخدامی اینجا کلیک نمایید.

  
نویسنده : ali ; ساعت ٢:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢٦

سوالات استخدامی رشته حسابداری به همراه پاسخهای تشریحی

سوالات استخدامی رشته حسابداری به همراه پاسخهای تشریحی:  این مجموعه شامل نمونه سوالات مربوط به  آزمون های استخدامی دوره های قبل ارگانهای دولتی و خصوصی رشته حسابداری دروس تخصصی می باشد.

قیمت این مجموعه مانند تمام محصولات دیگر ایران عرضه مناسب و مشتری پسند تعیین شده است و شما میتوانید با پرداخت فقط 1500 تومان این مجموعه را تهیه و مطالعه نمایید.

محتوای این مجموعه به شرح زیر می باشد:

173 سوال اصول حسابداری + پاسخ تشریحی

60 سوال اقتصاد خرد + پاسخ تشریحی

14 سوال حسابداری میانه + پاسخ تشریحی

115 سوال حسابداری صنعتی + پاسخ تشریحی

96 سوال حسابداری شرکتی + پاسخ تشریحی

44 سوال حسابرسی + پاسخ تشریحی

جهت سوالات استخدامی رشته حسابداری به همراه پاسخهای تشریحی اینجا کلیک نمایید.

  
نویسنده : ali ; ساعت ٢:۳٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢٦

دانلود جزوه استخدامی زبان انگلیسی + نکات کلیدی و نمونه سولات آزمونهای استخدامی

جزوه عمومی، نکات کلیدی و سوالات استخدامی (زبان انگلیسی):  این مجموعه شامل جزوه عمومی، نکات کلیدی و سوالات چهار گزینه ای (همراه با پاسخنامه) درس زبان انگلیسی می باشد و قابل مطالعه برای کلیه آزمون های استخدامی در مقاطع تحصیلی و رشته های گوناگون می باشد. اکثر آزمون های استخدامی کشور دارای سوالاتی در زمینه درس زبان انگلیسی می باشند که شما با مطالعه کامل این جزوه و نکات کلیدی آن به آمادگی خوبی در زمینه درس زبان انگلیسی دست خواهید یافت.

این جزوه در 141 صفحه و در 10 درس، تمامی مباحث مورد نیاز را که شما جهت پاسخ دادن به سوالات درس زبان انگلیسی آزمون استخدامی خود باید به آنها پاسخ دهید توضیح و آموزش داده است. (علاوه بر این 10 درس انتهای جزوه دارای ضمیمه چندین صفحه ای جدول کلمه سازی و جدول پیشوندها و پسوندها می باشد.)

توجه نمایید که این جزوه به صورت اختصاصی جهت مطالعه و اخذ آمادگی داوطلبان  برای پاسخگویی به سوالات درس زبان انگلیسی تمامی آزمون های استخدامی تدوین شده است.

فروشگاه ایران عرضه در راستای جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان وفادار و ثابت خود این بسته را با 205 نمونه سوال طبقه بندی شده درس زبان انگلیسی  با پاسخنامه آنها (62 صفحه) همراه ساخته است. (این نمونه سوالات، ویژه آزمون های استخدامی می باشند)

قیمت این محصول مانند سایر محصولات ایران عرضه پایین تر از همه ی فروشگاه های دیگر اینترنتی که این محصول را عرضه میکنند تعیین شده است.

محتوای این مجموعه به شرح زیر می باشد:

جزوه درسی زبان انگلیسی در 141 صفحه ویژه آزمون های استخدامی

205 سوال چهار گزینه ای طبقه بندی شده زبان انگلیسی ویژه آزمون های استخدامی همراه با پاسخنامه (در 62 صفحه)

  
نویسنده : ali ; ساعت ٢:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢٦

دانلود جزوه زبان و ادبیات فارسی + نکات کلیدی و نمونه سولات آزمونهای استخدامی

جزوه عمومی، نکات کلیدی و سوالات استخدامی (زبان و ادبیات فارسی):  این مجموعه شامل جزوه عمومی، نکات کلیدی و سوالات چهار گزینه ای (همراه با پاسخنامه) درس زبان و ادبیات فارسی می باشد و قابل مطالعه برای کلیه آزمون های استخدامی در مقاطع تحصیلی و رشته های گوناگون می باشد. اکثر آزمون های استخدامی کشور دارای سوالاتی در زمینه درس زبان و ادبیات فارسی می باشند که شما با مطالعه کامل این جزوه و نکات کلیدی آن به آمادگی خوبی در زمینه درس زبان و ادبیات فارسی دست خواهید یافت.

این جزوه در 136 صفحه تمامی مباحث مورد نیاز را که شما جهت پاسخ دادن به سوالات درس زبان و ادبیات فارسی آزمون استخدامی خود باید به آنها پاسخ دهید توضیح و آموزش داده است.

توجه نمایید که این جزوه به صورت اختصاصی جهت مطالعه و اخذ آمادگی داوطلبان  برای پاسخگویی به سوالات درس زبان و ادبیات فارسی تمامی آزمون های استخدامی تدوین شده است.

فروشگاه ایران عرضه در راستای جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان وفادار و ثابت خود این بسته را با 255 نمونه سوال درس زبان و ادبیات فارسی با پاسخنامه آنها (329 صفحه) همراه ساخته است. (این نمونه سوالات، ویژه آزمون های استخدامی می باشند)

قیمت این محصول مانند سایر محصولات ایران عرضه پایین تر از همه ی فروشگاه های دیگر اینترنتی که این محصول را عرضه میکنند تعیین شده است.

محتوای این مجموعه به شرح زیر می باشد:

جزوه درسی زبان و ادبیات فارسی در 136 صفحه ویژه آزمون های استخدامی

255 سوال چهار گزینه ای آمار ویژه آزمون های استخدامی همراه با پاسخنامه (در 329 صفحه)

جهت دانلود جزوه زبان و ادبیات فارسی + نکات کلیدی و نمونه سولات آزمونهای استخدامی اینجا کلیک نمایید.

  
نویسنده : ali ; ساعت ٢:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢٦

دانلود جزوه استخدامی معارف اسلامی + نکات کلیدی و نمونه سولات آزمونهای استخدامی

جزوه عمومی، نکات کلیدی و سوالات استخدامی (معارف اسلامی):  این مجموعه شامل جزوه عمومی، نکات کلیدی و سوالات چهار گزینه ای (همراه با پاسخنامه) درس معارف اسلامی می باشد و قابل مطالعه برای کلیه آزمون های استخدامی در مقاطع تحصیلی و رشته های گوناگون می باشد. تقریباً همه آزمون های استخدامی کشور دارای سوالاتی در زمینه درس معارف اسلامی می باشند که شما با مطالعه کامل این جزوه و نکات کلیدی آن به آمادگی خوبی در زمینه درس معارف اسلامی دست خواهید یافت.

این جزوه در 51 صفحه و در 3 بخش مجزا (بخش اول: انسان و ایمان - بخش  دوم: مبدأ - بخش سوم: معاد)، تمامی مباحث مورد نیاز را که شما جهت پاسخ دادن به سوالات درس معارف اسلامی آزمون استخدامی خود باید به آنها پاسخ دهید توضیح و آموزش داده است. (علاوه بر این 3 بخش انتهای جزوه دارای ضمیمه چندین صفحه ای خلاصه ای از معارف و اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی می باشد.)

توجه نمایید که این جزوه به صورت اختصاصی جهت مطالعه و اخذ آمادگی داوطلبان  برای پاسخگویی به سوالات درس معارف اسلامی تمامی آزمون های استخدامی تدوین شده است.

فروشگاه ایران عرضه در راستای جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان وفادار و ثابت خود این بسته را با 750 نمونه سوال طبقه بندی شده درس معارف اسلامی  با پاسخنامه آنها (129 صفحه) همراه ساخته است. (این نمونه سوالات، ویژه آزمون های استخدامی می باشند)

قیمت این محصول مانند سایر محصولات ایران عرضه پایین تر از همه ی فروشگاه های دیگر اینترنتی که این محصول را عرضه میکنند تعیین شده است.

محتوای این مجموعه به شرح زیر می باشد:

جزوه درسی معارف اسلامی در 53 صفحه ویژه آزمون های استخدامی

750 سوال چهار گزینه ای طبقه بندی شده معارف اسلامی ویژه آزمون های استخدامی همراه با پاسخنامه (در 129 صفحه)

  
نویسنده : ali ; ساعت ٢:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢٦

نمونه سوال آزمون استخدامی نیروی انتظامی

جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سئوالات آزمون استخدامی نیروی انتظامی ما مجموعه ای از بهترین منابع مطالعاتی موجود را گردآوری نموده ایم.

این بسته شامل جزوات توضیحی-آموزشی همراه با نمونه سوالات گردآوری شده هر جزوه می باشد. این جزوات به صورت اختصاصی برای مطالعه جهت شرکت در آزمون های استخدامی تألیف شده اند و مطمئناً مطالعه ی این جزوات در کسب موفقیت شما در آزمون استخدامی پیش رو بسیار مفید خواهند بود.

اکثر فروشگاه های اینترنتی اقدام به ارائه ی نمونه سئوالات عمومی گردآوری شده با نام نمونه سئوالات آزمون استخدامی نیروی انتظامی می نمایند که مطالعه ی این نمونه سئوالات تأثیر آنچنانی در افزایش دانش شرکت کنندگان در آزمون نخواهد داشت، گمان میکنیم مجموعه ارائه شده در فروشگاه ایران استخدام یکی از کاملترین مجموعه های موجود در رابطه با آزمون استخدامی نیروی انتظامی در سطح اینترنت باشد، و شما با مطالعه ی نکات کلیدی و مباحث آموزشی ارائه شده در این جزوات، بخشی از مهم ترین مباحث مربوط به سئوالات آزمون استخدامی نیروی انتظامی را فرا خواهید گرفت و سپس با مطالعه و پاسخگویی به نمونه سئوالات تألیفی موجود در این بسته قادر خواهید بود میزان آمادگی خود را از بابت کیفیت فراگیری مباحث موجود در جزوات بسنجید.

تمام این نمونه سوالات همراه با پاسخنامه آنها در ۹ فایل PDF ارائه شده اند.
شما با خرید این محصول فایل های زیر را دریافت خواهید نمود:

 

منابع و نمونه سوالات ویژه آزمون استخدامی نیروی انتظامی؛ به شرح زیر:

- ۱۳۶ صفحه جزوه آموزشی ادبیات فارسی همراه با ۳۰۰ سوال گردآوری شده ادبیات همراه با پاسخنامه

- ۲۷۵ نمونه سوال گردآوری شده کامپیوتر و فناوری اطلاعات همراه با پاسخنامه

- ۵۳ صفحه جزوه آموزشی معارف اسلامی همراه با ۲۰۰ نمونه سوال گردآوری شده معارف همراه با پاسخنامه

- ۱۴۱ صفحه جزوه آموزشی زبان انگلیسی همراه با ۲۰۰ نمونه سوال گردآوری شده زبان انگلیسی همراه با پاسخنامه

- ۱۸۰ نمونه سوال گردآوری شده آزمون های استخدامی-علوم سیاسی و اجتماعی همراه با پاسخنامه

- ۲۰۰ نمونه سوال گردآوری شده هوش و استعداد تحصیلی همراه با پاسخنامه

لطفاً توجه نمایید: منابعی که در این بسته جهت مطالعه ی شما جمع آوری و ارائه نموده ایم تنها میتوانند بخشی از منابع قابل مطالعه ی شما جهت کسب موفقیت در آزمون استخدامی نیروی انتظامی را تأمین نمایند. و توصیه می شود جهت کسب موفقیت مطلوب تر ضمن مطالعه ی کامل منابع موجود در این بسته، تنها به مطالعه  منابع ارائه شده در آن اکتفا نشود.

جهت دانلود منابع و نمونه سوالات نیروی انتظامی اینجا کلیک کنید


  
نویسنده : ali ; ساعت ٢:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢٦

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی معارف اسلامی (بسته شماره 2)

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی معارف اسلامی (بسته شماره 2): اکثر آزمون های استخدامی کشور دارای سوالاتی در زمینه درس معارف اسلامی می باشند. این بسته که حاوی نمونه سوالاتی در رابطه با درس معارف اسلامی می باشد، توسط ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است. شما همینک می توانید این این محصول را به صورت رایگان از فروشگاه ایران عرضه دریافت نمایید.

محتوای این مجموعه به شرح زیر می باشد:

50 سوال مربوط به آزمون های استخدامی درس معارف اسلامی

این محصول به صورت رایگان عرضه می گردد.

 جهت دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی معارف اسلامی (بسته شماره 2) اینجا کلیک نمایید.

  
نویسنده : ali ; ساعت ٢:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢٦

دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک انصار (به همراه چند بسته ویژه)

نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک انصاراین بسته شامل مجموعه ای از نمونه سوالات آزمون استخدامی بانکها است که برای مطالعه داوطلبان عزیز گردآوری شده است.

علاوه بر مبلغ پایین این محصول که مانند سایر محصولات ایران عرضه مشتری پسند می باشد، مشتریان عزیز میتوانند با خرید این بسته، سه محصول دیگر با عنوان نمونه سوالات مصاحبه حضوری و گزینش و نمونه سوالات اصول حسابداری و نمونه سوالات حسابرسی را از ما هدیه بگیرند، که همه این محصولات در بسته قابل دانلود موجود می باشند.

محتوای این مجموعه به شرح زیر می باشد:

87 سوال کامپیوتر و فناوری اطلاعات + پاسخنامه

264 سوال زبان انگلیسی + پاسخنامه

250 سوال معارف اسلامی + پاسخنامه

340 سوال هوش + پاسخنامه

بعلاوه بسته های هدیه: 

نمونه سوالات مصاحبه حضوری و گزینش؛ (حاوی 1150 سوال و جواب تشریحی و 650 سوال تستی به همراه پاسخنامه) با محتوای زیر:

مسایل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و جغرافیایی روز ایران و جهان

مسایل دینی، عقیدتی و تاریخی

نکات مهم از وصیت نامه امام خمینی

آشنایی با سازمانها و تشکیلات سازمانی کشور

اطلاعاتی درباره سازمان های بین المللی

و کلیه مواردی که ممکن است در مصاحبه مطرح شود

نمونه سوالات اصول حسابداری؛ با محتوای زیر:

173 سوال اصول حسابداری + پاسخنامه

نمونه سوالات حسابرسی؛ با محتوای زیر:

44 سوال حسابرسی + پاسخنامه

اگر شما قصد دارید در آزمون استخدامی بانک انصار و سایر بانک ها قبول شوید و به دنبال منابع مطالعه می گردید، بهترین ملاک انتخاب منابع، و معیار سنجش نمونه سوالات سالهای قبل همین بانک ها است.

شما با خرید این محصول پنج فایل PDF دریافت می کنید که شامل 944 سوال می باشد که از نمونه سوالات آزمون استخدامی بانکها گردآوری شده است، بعلاوه اینکه بسته حاوی نمونه سوالات مصاحبه حضوری و گزینش و نمونه سوالات اصول حسابداری و نمونه سوالات حسابرسی می باشد.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک انصار (به همراه چند بسته ویژه) اینجا کلیک نمایید.

  
نویسنده : ali ; ساعت ٢:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢٦

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی معارف اسلامی (بسته شماره 1)

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی معارف اسلامی (بسته شماره 1): اکثر آزمون های استخدامی کشور دارای سوالاتی در زمینه درس معارف اسلامی می باشند. این بسته که حاوی نمونه سوالاتی در رابطه با درس معارف اسلامی می باشد، توسط ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است. شما همینک می توانید این این محصول را به صورت رایگان از فروشگاه ایران عرضه دریافت نمایید.

محتوای این مجموعه به شرح زیر می باشد:

50 سوال مربوط به آزمون های استخدامی درس معارف اسلامی

این محصول به صورت رایگان عرضه می گردد.

جهت  دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی معارف اسلامی (بسته شماره 1) اینجا کلیک نمایید.

  
نویسنده : ali ; ساعت ۱:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢٦

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی ریاضی (بسته شماره 1)

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی ریاضی (بسته شماره 1): اکثر آزمون های استخدامی کشور دارای سوالاتی در زمینه درس ریاضی می باشند. این بسته که حاوی نمونه سوالاتی در رابطه با درس ریاضی می باشد، توسط ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است. شما همینک می توانید این این محصول را به صورت رایگان از فروشگاه ایران عرضه دریافت نمایید.

محتوای این مجموعه به شرح زیر می باشد:

50 سوال مربوط به آزمون های استخدامی درس ریاضی

این محصول به صورت رایگان عرضه می گردد.

جهت  دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی ریاضی (بسته شماره 1) اینجا کلیک نمایید.

  
نویسنده : ali ; ساعت ۱:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢٦

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی ریاضی (بسته شماره 2)

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی ریاضی (بسته شماره 2): اکثر آزمون های استخدامی کشور دارای سوالاتی در زمینه درس ریاضی می باشند. این بسته که حاوی نمونه سوالاتی در رابطه با درس ریاضی می باشد توسط ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است. شما همینک می توانید این این محصول را به صورت رایگان از فروشگاه ایران عرضه دریافت نمایید.

محتوای این مجموعه به شرح زیر می باشد:

50 سوال مربوط به آزمون های استخدامی درس ریاضی

این محصول به صورت رایگان عرضه می گردد.

جهت  دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی ریاضی (بسته شماره 2) اینجا کلیک نمایید.

  
نویسنده : ali ; ساعت ۱:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢٦

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی ادبیات فارسی (بسته شماره 1)

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی ادبیات فارسی (بسته شماره 1): اکثر آزمون های استخدامی کشور دارای سوالاتی در زمینه درس ادبیات فارسی می باشند. این بسته که حاوی نمونه سوالاتی در رابطه با درس ادبیات فارسی می باشد توسط ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است. شما همینک می توانید این این محصول را به صورت رایگان از فروشگاه ایران عرضه دریافت نمایید.

محتوای این مجموعه به شرح زیر می باشد:

50 سوال مربوط به آزمون های استخدامی درس ادبیات فارسی

این محصول به صورت رایگان عرضه می گردد.

جهت دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی ادبیات فارسی (بسته شماره 1) اینجا کلیک نمایید.

  
نویسنده : ali ; ساعت ۱:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢٦

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی ادبیات فارسی (بسته شماره 1)

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی ادبیات فارسی (بسته شماره 1): اکثر آزمون های استخدامی کشور دارای سوالاتی در زمینه درس ادبیات فارسی می باشند. این بسته که حاوی نمونه سوالاتی در رابطه با درس ادبیات فارسی می باشد توسط ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است. شما همینک می توانید این این محصول را به صورت رایگان از فروشگاه ایران عرضه دریافت نمایید.

محتوای این مجموعه به شرح زیر می باشد:

50 سوال مربوط به آزمون های استخدامی درس ادبیات فارسی

این محصول به صورت رایگان عرضه می گردد.

جهت دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی ادبیات فارسی (بسته شماره 1) اینجا کلیک نمایید.

  
نویسنده : ali ; ساعت ۱:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢٦

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی ادبیات فارسی (بسته شماره 2)

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی ادبیات فارسی (بسته شماره 2): اکثر آزمون های استخدامی کشور دارای سوالاتی در زمینه درس ادبیات فارسی می باشند. این بسته که حاوی نمونه سوالاتی در رابطه با درس ادبیات فارسی می باشد توسط ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است. شما همینک می توانید این این محصول را به صورت رایگان از فروشگاه ایران عرضه دریافت نمایید.

محتوای این مجموعه به شرح زیر می باشد:

50 سوال مربوط به آزمون های استخدامی درس ادبیات فارسی (سری دوم)

این محصول به صورت رایگان عرضه می گردد.

جهت دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی ادبیات فارسی (بسته شماره 2) اینجا کلیک نمایید.

  
نویسنده : ali ; ساعت ۱:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢٦

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی زبان انگلیسی (بسته شماره 1)

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی زبان انگلیسی (بسته شماره 1): اکثر آزمون های استخدامی کشور دارای سوالاتی در زمینه درس زبان انگلیسی می باشند. این بسته که حاوی نمونه سوالاتی در رابطه با درس زبان انگلیسی می باشد توسط ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است. شما همینک می توانید این این محصول را به صورت رایگان از فروشگاه ایران عرضه دریافت نمایید.

محتوای این مجموعه به شرح زیر می باشد:

40 سوال مربوط به آزمون های استخدامی درس زبان انگلیسی (سری اول)

این محصول به صورت رایگان عرضه می گردد.

جهت دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی زبان انگلیسی (بسته شماره 1) اینجا کلیک نمایید.

 

  
نویسنده : ali ; ساعت ۱:۳٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢٦

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی دانش کامپیوتر، ادبیات فارسی، معارف اسلامی،

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی دانش کامپیوتر، ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی:اکثر آزمون های استخدامی کشور دارای سوالاتی در زمینه دروس دانش کامپیوتر، ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی می باشند. این بسته که حاوی نمونه سوالاتی در رابطه با دروس دانش کامپیوتر، ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی می باشد توسط ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است. شما همینک می توانید این این محصول را به صورت رایگان از فروشگاه ایران عرضه دریافت نمایید.

محتوای این مجموعه به شرح زیر می باشد:

30 سوال مربوط به آزمون های استخدامی دروس دانش کامپیوتر، ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی

این محصول به صورت رایگان عرضه می گردد.

جهت دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی دانش کامپیوتر، ادبیات فارسی، معارف اسلامی، ، زبان انگلیسی اینجا کلیک نمایید.

  
نویسنده : ali ; ساعت ۱:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢٦

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی هوش و استعداد تحصیلی (بسته شماره 1)

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی هوش و استعداد تحصیلی (بسته شماره 1): اکثر آزمون های استخدامی کشور دارای سوالاتی در زمینه هوش و استعداد تحصیلی می باشند. این بسته که حاوی نمونه سوالاتی در رابطه با هوش و استعداد تحصیلی می باشد توسط ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است. شما همینک می توانید این این محصول را به صورت رایگان از فروشگاه ایران عرضه دریافت نمایید.

محتوای این مجموعه به شرح زیر می باشد:

50 سوال مربوط به آزمون های استخدامی هوش و استعداد تحصیلی (سری اول)

این محصول به صورت رایگان عرضه می گردد.

جهت دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی هوش و استعداد تحصیلی (بسته شماره 1) اینجا کلیک نمایید

  
نویسنده : ali ; ساعت ۱:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢٦

استخدام بیمارستان بین المللی تبریز

منابع آزمون استخدامی بیمارستان بین المللی تبریز:
این آزمون به صورت 2 مرحله ای برگزار خواهد شد.
1-مرحله اول: آزمون کتبی
2-مرحله دوم: مصاحبه حضوری
منابع اعلام شده این آزمون شامل موارد زیر میباشد:
*سوالات عمومی آزمون کالاً تستی و شامل موارد زیر می باشد:
1-زبان انگلیسی عمومی-کلیه گروه ها
2-کامپیوتر ICDL-کلیه گروه ها
3-هوش-کلیه گروه ها
4-روانشناسی شخصیتی-کلیه گروه ها
سوالات تخصصی رشته های تخصصی مورد تقاضا:
1-تخصصی پرستاری-ویژه متقاضیان پرستاری
2-تخصصی بهیاری-ویژه متقاضیان بهیاری
3-تخصصی آمار و حسابداری-ویژه متقاضیان حسابداری
4-تخصصی رادیولوژی-ویژه متقاضیان رادیولوژی-رادیوتراپی
5-تخصصی فیزیک-ویژه متقاضیان فیزیست
لینک سایت بیماستان بین المللی تبریز: www.azarsalamat.org
جهت آمادگی هر چه بیشتر داوطلبان عزیز نمونه سوالاتی از آزمون های استخدامی مشابه را جمع آوری کرده ایم که با مطالعه این مجموعه شانس قبولی شما در این آزمون چند برابر خواهد شد.

محتوای این مجموعه به شرح زیر میباشد:

مجموعه سوالات استخدامی حسابداری به همراه پاسخنامه (اقتصاد خرد-حسابداری میانه-حسابداری صنعتی-حسابداری شرکت ها-حسابداری-اصول حسابداری)
مجموعه سوالات استخدامی آمار با پاسخنامه (190 سوال)
مجموعه سوالات زبان انگلیسی به همراه پاسخنامه (205 سوال)
مجموعه سوالات کامپیوتر به همراه پاسخنامه (52 سوال)
مجموعه سوالات هوش به همراه پاسخنامه (50 سوال)
مجموعه دوم سوالات هوش به همراه پاسخنامه (179 سوال)
جزوه تشریحی بیماری شناسی بیماری شناسی
متقاضیان عزیز دقت نمایند که این مجموعه شامل دروس کلیه رشته ها می باشد و عزیزان پس از خرید این محصول با توجه به توضیحات، باید دروس مربوط رشته خود را مطالعه نمایند.

جهت دریافت این محصول اینجا کلیک نمایید...

  
نویسنده : ali ; ساعت ٤:۱٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٢٠

ایران استخدام

ایران استخدام، اولین مرجع آگهی های استخدامی ایران

جهت ورود به سایت ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

  
نویسنده : ali ; ساعت ۱٠:٠۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۱/۱٢

نمونه سوالات اختصاصی مصاحبه بانکها و موسسات مالی و اعتباری

این فایل حاوی نمونه سوالات آزمون مصاحبه استخدامی بانک ها و موسسات مالی و اعتباری می باشد.

پس از پرداخت آنلاین، بلافاصله و به صورت خودکار لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

دانلود نمونه سوالات مصاحبه استخدامی بانکها: این محصول حاوی یک فایل PDF می باشد، شامل 286 سوال تشریحی که در آزمون های استخدامی بانک ها و موسسات اعتباری مورد پرسش قرار میگیرند است، این سوالات در زمینه های اختصاصی مربوط به مسائل مختلف بانک ها و موسسات اعتباری طرح شده اند و شامل مجموعه سوالات رشته ی اقتصاد، بانکداری، حسابداری و ... می باشد.  تا جایی که ما اطلاع داریم این سوالات برای اولین بار است که توسط فروشگاه ایران عرضه به صورت اختصاصی ارائه میشود، امید به آن که رضایت هرچه بیشتر شما مشتریان عزیز نسبت به فروشگاه ایران عرضه ما را در پیشبرد اهدافمان  یاری نماید.

محتوای این مجموعه به شرح زیر میباشد:

286 سوال تخصصی (تشریحی) در یک فایل PDF

حجم فایل: 601 کیلوبایت

جهت دانلود نمونه سوالات اختصاصی مصاحبه بانکها و موسسات مالی و اعتباری اینجا کلیک کنید.

  
نویسنده : ali ; ساعت ٤:٥٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۱/۱٠

سوالات استخدامی بانک مهر ایران (به همراه جزوه دانش علوم بانکی)

توجه: جهت دانلود نمونه سوالات مصاحبه حضوری بانک مهر ایران اینجا کلیک نمایید.

 

این محصول حاوی نمونه سوالات سال ۱۳۸۷ آزمون استخدامی بانک مهر ایران همراه با پاسخنامه می باشد.

تمامی این نمونه سوالات همراه با پاسخنامه آنها در ۲ فایل PDF ارائه شده اند.

مطالعه نمونه سوالات استخدامی سال های گذشته بانک قرض الحسنه مهر ایران کمک بزرگی برای داوطلبان متقاضی استخدام در این بانک جهت کسب آمادگی بیشتر و بهتر می باشد.

فروشگاه ایران استخدام این محصول خود را با یک بسته هدیه با نام جزوه دانش علوم بانکی همراه ساخته است.

شما با خرید این محصول فایل های زیر را دریافت خواهید نمود:

 

230 نمونه سوال مربوط به آزمون استخدامی بانک مهر ایران؛ به شرح زیر:

۱ فایل PDF:

- 25 سوال ادبیات فارسی همراه با پاسخنامه
- ۲۵ سوال معارف اسلامی همراه با پاسخنامه
- ۲۵ سوال زبان انگلیسی همراه با پاسخنامه
- ۱۰ سوال تخصصی مشترک رشته های مدیریت (دولتی، بازرگانی، ضنعتی، مالی و بانکداری) همراه با پاسخنامه
- ۵ سوال ریاضی اختصاصی رشته بانکداری همراه با پاسخنامه
- ۴۵ سوال تخصصی رشته مدیریت همراه با پاسخنامه
- ۳۰ سوال تخصصی رشته حسابداری همراه با پاسخنامه
- ۳۰ سوال تخصصی رشته علوم اقتصادی همراه با پاسخنامه
- ۱۰ سوال تخخصصی رشته کامپیوتر همراه با پاسخنامه
- ۲۵ سوال تخخصصی رشته ریاضی و آمار همراه با پاسخنامه

 

نمونه سوالات دانش علوم بانکی مربوط به آزمون های استخدامی بانک ها؛ به شرح زیر:

-۱۲۰ سوال آزمون استخدامی درس بانکداری همراه با پاسخنامه.

جهت دانلود سوالات استخدامی بانک مهر ایران (به همراه جزوه دانش علوم بانکی) اینجا کلیک نمایید


  
نویسنده : ali ; ساعت ٤:٥٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۱/۱٠

سوالات استخدامی بانک ملت (به همراه جزوه دانش علوم بانکی)

این محصول شامل نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک ملت که در سالهای گذشته برگزار شده، به همراه بسته هدیه ایران عرضه، جزوه دانش علوم بانکی می باشد.

پس از پرداخت آنلاین، بلافاصله و به صورت خودکار لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک ملت: این بسته شامل نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک ملت است که در سال های گذشته در دو مقطع کاردانی و کارشناسی برگزار شد.

علاوه بر مبلغ پایین این محصول که مانند سایر محصولات ایران عرضه مشتری پسند می باشد، مشتریان عزیز میتوانند با خرید این بسته، یک محصول دیگر با عنوان جزوه دانش علوم بانکی را هدیه بگیرند، که هر دو این محصولات در بسته قابل دانلود موجود می باشند.

محتوای این مجموعه به شرح زیر می باشد:

20 سوال زبان و ادبیات فارسی + پاسخنامه 

20 سوال معارف اسلامی + پاسخنامه

20 سوال زبان انگلیسی + پاسخنامه20 سوال ریاضیات عمومی + پاسخنامه

25 سوال اطلاعات عمومی و بانکداری + پاسخنامه

20 سوال دو گزینه ای مربوط به روانشناسی شغلی

بعلاوه بسته هدیه: جزوه دانش علوم بانکی

این آزمون برای مقاطع کاردانی و کارشناسی برگزار شد.

اگر شما قصد دارید در آزمون استخدام بانک ملت و سایر بانک ها قبول شوید و به دنبال منابع مطالعه می گردید، بهترین ملاک انتخاب منابع، نمونه سوالات سالهای قبل همین بانک ها است.

شما با خرید این محصول یک فایل PDF دریافت می کنید که شامل 105 سوال می باشد که در آزمون استخدام بانک ملت آمده است،  بعلاوه اینکه بسته حاوی جزوه 255 صفحه ای در رابطه با دانش علوم بانکی می باشد.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک ملت  (به همراه جزوه دانش علوم بانکی) اینجا کلیک نمایید

  
نویسنده : ali ; ساعت ٤:٥۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۱/۱٠

دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک مسکن (به همراه جزوه دانش علوم بانکی)

این محصول شامل نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک مسکن که در سال 86 برگزار شده، به همراه بسته هدیه ایران عرضه، جزوه دانش علوم بانکی می باشد.

پس از پرداخت آنلاین، بلافاصله و به صورت خودکار لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک ملی: این بسته شامل نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک مسکن است که در سال 86 در سه مقطع دیپلم، کاردانی و کارشناسی برگزار شد.

علاوه بر مبلغ پایین این محصول که مانند سایر محصولات ایران عرضه مشتری پسند است، مشتریان عزیز میتوانند با خرید این بسته، یک محصول دیگر با عنوان جزوه دانش علوم بانکی را هدیه بگیرند، که هر دو این محصولات در بسته قابل دانلود موجود می باشد.

محتوای این مجموعه به شرح زیر میباشد:

125 سوال مربوط به آزمون استخدامی بانک مسکن سال 86 ویژه مقطع دیپلم + پاسخنامه

325 سوال مربوط به آزمون استخدامی بانک مسکن سال 86 ویژه مقاطع کاردانی و کارشناسی + پاسخنامه

بعلاوه بسته هدیه: جزوه دانش علوم بانکی

این آزمون برای مقاطع دیپلم و کاردانی و کارشناسی برگزار شد.

اگر شما قصد دارید در آزمون استخدام بانک مسکن و سایر بانک ها قبول شوید و به دنبال منابع مطالعه می گردید، بهترین ملاک منابع، نمونه سوالات سالهای قبل همین بانک ها است.

شما با خرید این محصول دو فایل PDF دریافت می کنید که شامل 450 سوال می باشد که در آزمون استخدام بانک ملی آمده  بعلاوه اینکه بسته حاوی جزوه 255 صفحه ای در رابطه با دانش علوم بانکی می باشد.

جهت دانلود دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک مسکن (به همراه جزوه دانش علوم بانکی) اینجا کلیک کنید

  
نویسنده : ali ; ساعت ٤:٤۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۱/۱٠

سوالات استخدامی بانک ملی (به همراه جزوه دانش علوم بانکی)

این محصول شامل نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک ملی که در سال 86 برگزار شده، به همراه بسته هدیه ایران عرضه، جزوه دانش علوم بانکی می باشد.

نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک ملی: این بسته شامل نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک ملی است که در سال 86 برگزار شد.

علاوه بر مبلغ این محصول که مانند سایر محصولات ایران عرضه مشتری پسند و پایین است، مشتریان عزیز میتوانند با خرید این بسته یک محصول دیگر با عنوان جزوه دانش علوم بانکی را هدیه بگیرند، که هر دو این محصولات در بسته قابل دانلود موجود می باشد.

محتوای این مجموعه به شرح زیر میباشد:

15 سوال معارف اسلامی + پاسخنامه 

20 سوال ادبیات فارسی + پاسخنامه

10 سوال اطلاعات عمومی + پاسخنامه

25 سوال ریاضیات + پاسخنامه

10 سوال اطلاعات عمومی رایانه + پاسخنامه

15 سوال زبان انگلیسی + پاسخنامه

بعلاوه بسته هدیه: جزوه دانش علوم بانکی

این آزمون برای مقاطع دیپلم و کاردانی برگزار شد.

اگر شما قصد دارید در آزمون استخدام بانک ملی و سایر بانک ها قبول شوید و به دنبال منابع مطالعه می گردید، بهترین ملاک منابع، نمونه سوالات سالهای قبل همین بانک ها است.

شما با خرید این محصول یک فایل PDF دریافت می کنید که شامل 110 سوال در دروس زیر است که در آزمون استخدام بانک ملی آمده است بعلاوه اینکه بسته حاوی جزوه 255 صفحه ای در رابطه با دانش علوم بانکی می باشد..

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک ملی (به همراه جزوه دانش علوم بانکی) اینجا کلیک کنید

  
نویسنده : ali ; ساعت ٤:۳٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۱/۱٠

جزوه علوم بانکی همراه با نمونه سوالات

دانلود جزوه علوم بانکی به همراه 120 نمونه سوال دانش علوم بانکی :

 این مجموعه کامل برای آمادگی هر چه بیشتر داوطلبان آزمونهای استخدامی بانکها می باشد. ما با استفاده از چندین منبع مختلف و گردآوری آنها در یک بسته واحد سعی کرده ایم کاملترین منبع دانش علوم بانکی را به مشتریان عزیز ایران عرضه ارائه دهیم  به طوری که به جرأت میتوان گفت همینک که ما در حال قرار دادن این بسته در ایران عرضه هستیم، مجموعه مشابه با مشخصات کلی این محصول در سطح  اینترنت موجود نمی باشد .

شما با خرید این محصول تمامی موارد زیر را به صورت یک جا دریافت خواهید کرد:

جزوه 255 صفحه ای در رابطه با دانش علوم بانکی(مهم)

جزوه ای در رابطه با پول ( تعریف،تارخچه،وظایف و...)

جزوه 245 صفحه ای در رابطه با بانکداری جهانی 

به همراه 120 نمونه سوال دانش علوم بانکی

حجم تقریبی فایل: 4

جهت دانلود جزوه علوم بانکی همراه با نمونه سوالات اینجا کلیک نمایید

  
نویسنده : ali ; ساعت ٤:٢٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۱/۱٠

جزوه علوم بانکی همراه با نمونه سوالات

دانش علوم بانکی مجموعه اطلاعاتی است که شامل تاریخچه بانک و بانکداری، وظایف و نحوه استفاده از پول و سرویس های بانکی و… می شود و  چگونگی به کارگیری ابزارها و تکنولوژی را در استفاده از سرمایه گذاری بانکها مورد بحث قرار می دهد.

این جزوه یکی از کامل ترین منابع مطالعاتی برای شرکت در آزمون استخدامی بانک هاست که در ۲۵۳ صفحه و ۱۵ فصل، به طول کامل مباحث علمی بانکداری و علوم بانکی را توضیح می دهد.

این بسته شامل ۳ فایل PDF به صورت جزوات جداگانه ارائه شده است.
شما با خرید این محصول، فایل های زیر را دریافت خواهید نمود:

 

جزوه دانش علوم بانکی در ۲۵۵ صفحه به صورت فایل PDF؛ به شرح زیر:

بخش اول
بخش دوم: کلیات حسابداری، صندوق، صندوق های اجاره ای
بخش سوم: انواع سپرده و موضوعات مرتبط با آن
بخش چهارم: اوراق مشارکت
بخش پنجم: وکالت
بخش ششم: حساب مرکز
بخش هفتم: حواله ها
بخش هشتم: اوراق و استاد تجاری
بخش نهم: اداره پایاپای چکها و اتاق پایاپای اسناد بانکی
بخش دهم: اموال منقول (اثاثه)
بخش یازدهم: دفتر روزنامه و دفتر کل-وظایف کاربران در شعب
بخش دوازدهم: پیوست ها-حساب تراز-گزارش و برنامه ها
بخش سیزدهم: تحویل و تحول شعب
بخش چهاردهم: سیبا
بخش پانزدهم: خلاصه ای از بانکداری بدون ربا

 

جزوه ای کوتاه در رابطه با پول به صورت فایل PDF؛ به شرح زیر:

تعریف پول
تارخچه پول
وظایف پول
انواع پول


جزوه بانکداری جهانی در ۲۴۵ صفحه به صورت فایل PDF؛ به شرح زیر:

در پنج بخش و همراه با ۵ پیوست

جهت دانلود جزوه علوم بانکی همراه با نمونه سوالات اینجا کلیک نمایید

  
نویسنده : ali ; ساعت ٤:٢٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۱/۱٠

سوالات بانک صنعت و معدن

با سلام

سوالات بانک صنعت و معدن را به صورت بروز شده و آپ دیت شده میتوانید از لین زیر دانلود کنید:

اینجا کلیک کنید

تاریخ بروز رسانی : 91/1/7

  
نویسنده : ali ; ساعت ۱٢:٢٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٧

آگهی استخدام سازمان زندانها

استخدام 2560 نفر در سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در سال 91 از طریق برگزاری آزمون استخدامی عمومی، تخصصی و مصاحبه و گزینش انجام می پذیرد.

مهلت ثبت نام و ارسال مدارک تا تاریخ 91/01/20 می باشد.

کارت ورود به جلسه این آزمون در تاریخ های 27 و 28 اردیبهشت 91 توزیع میگردد.

این آگهی استخدام مربوط به رشته ها و شهرهای مختلف است که در متن آگهی تشریح شده است.

جهت دانلودرایگان آگهی استخدام سازمان زندانها اینجا کلیک کنید.

ایران عرضه

  
نویسنده : ali ; ساعت ۱٢:٢۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٦

دانلود سوالات استخدامی سازمان زندان ها

دانلود نمونه سوالات استخدامی سازمان زندان ها: این مجموعه که در سایت های دیگر با قیمت های بالا و چند هزار تومانی برای عزیزان متقاضی عرضه میشود.

مجموعه ای که در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت نمونه سوالاتی از آزمون های پیشین آزمون های استخدامی سازمان زندان ها و سایر ارگان ها می باشد که مطمئناً مطالعه ی این نمونه سوالات کمک بسزایی برای متقاضیان استخدام در سازمان زندان ها خواهد بود.

این پکیچ گردآوری شده از چند منبع ارائه دهنده ی نمونه سوالات استخدامی سازمان زندان ها می باشد که به جرأت می توان گفت شما برای تهیه ی همزمان این نمونه سوالات مبلغی نزدیک به 8 هزار تومان را باید هزینه کنید.

موارد موجود در این مجموعه:

منبع اول:

87 سوال فناوری اطلاعات + پاسخنامه

264 سوال زبان انگلیسی + پاسخنامه

250 سوال معارف اسلامی + پاسخنامه

330 سوال اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی + پاسخنامه

250 سوال زبان و ادبیات فارسی + پاسخنامه

250 سوال ریاضیات عمومی + پاسخ تشریحی

50 سوال آمار مقدماتی + پاسخنامه

همراه با یک فایل PDF شامل موارد زیر:

اطلاعاتی درباره سازمان های بین المللی

مسایل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و جغرافیایی روز ایران ومسایل دینی، عقیدتی و تاریخی

نکات مهم از وصیت نامه امام خمینی (ره)

آشنایی با سازمانها و تشکیلات سازمانی کشور

و کلیه مواردی که ممکن است در مصاحبه مطرح شود

منبع دوم:

سوالات دانش کامپیوتر 52 عدد+همراه با پاسخ نامه

سوالات مبانی کامپیوتر 127 عدد+همراه با پاسخ نامه

سوالات دانش کامپیوتر 20 عدد+همراه با پاسخ نامه

سوالات آمار 160 عدد+همراه با پاسخ نامه

سوالات زبان و ادبیات فارسی 255 عدد+همراه با پاسخ نامه

سوالات زبان انگلیسی 205 عدد+همراه با پاسخ نامه

سوالات معارف اسلامی 749 عدد+همراه با پاسخ نامه

سوالات هوش 50 عدد

سوالات ریاضی 248 عدد+همراه با پاسخ نامه

سوالات علوم سیاسی و اجتماعی 20 عدد+همراه با پاسخ نامه

جهت دانلود سوالات استخدامی سازمان زندان ها اینجا کلیک نمایید.

  
نویسنده : ali ; ساعت ۱٢:۱٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٦

نمونه سوالات درس بانکداری (ویژه آزمون استخدامی بانکها)

این مجموعه شامل 120 سوال درس بانکداری همراه با پاسخنامه از دروس امتحانی در آزمون استخدامی بانک ها میباشد که مطمئنا اهمیت بسزایی در موفقیت داوطلبان این آزمون خواهد داشت.

 درس بانکداری یکی از منابع بسیار مهم آزمونهای استخدامی بانکها و موسسات مالی و اعتباری میباشد.

شما با مطالعه این نمونه سوالات که در آزمون های قبلی برای متقاضیان استخدام بانکها و موسسات مالی طرح شده است آمادگی و پیش زمینه فکری خوبی جهت موفقیت در آزمون استخدامی کسب خواهید کرد.

این فایل حاوی :

120 سوال  آزمون استخدامی درس بانکداری همراه با پاسخنامه میباشد.

تعداد صفحات فایل pdf : چهارده صفحه 

حجم فایل: 346 kb

جهت دانلود نمونه سوالات درس بانکداری(ویژه آزمون استخدامی بانکها) اینجا کلیک کنید


  
نویسنده : ali ; ساعت ۱:٤٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٤

دانلود سوالات استخدامی رشته مدیریت

این مجموعه شامل نمونه سوالات استخدامی اختصاصی رشته ی مدیریت می باشد که کسب اطلاعات و تخصص کافی در این زمینه برای تمام داوطلبان رشته ی مدیریت ضروری و فوق العاده مهم می باشد.

دانلود نمونه سوالات استخدامی رشته مدیریت ویژه شرکت در آزمونهای استخدامی:

همان گونه که اطلاع دارید، سوالات  آزمون های استخدامی به دو دسته تقسیم میشوند

1-آزمون دروس عمومی                                       2-آزمون دروس تخصصی

برای موفقیت در آزمون استخدامی نیاز است که داوطلبان  در هر دو زمینه اطلاعات کافی کسب کرده باشند. بدین منظور نمونه سوالاتی از آزمون های استخدامی رشته مدیریت که در آزمون های قبلی این رشته برای داوطلبان متقاضی طرح شده بودند را گردآوری کرده ایم تا داوطلبان عزیز ضمن آشنایی بیشتر با نحوه ی طرح سوالات این رشته با پیش زمینه فکری بهتری مطالعه کرده و در آزمونهای استخدامی شرکت کنند .

این مجموعه شامل  6 فایل pdf با حجم 3 مگابایت میباشد.

  • 137 سوال بازاریابی + پاسخ تشریحی
  • 120 سوال اقتصاد خرد + پاسخ تشریحی
  • 120 سوال بودجه و حسابداری + پاسخ تشریحی
  • 80 سوال پژوهش + پاسخ تشریحی
  • 99 سوال ریاضی و آمار + پاسخ تشریحی
  • 250 سوال تئوری مدیریت + پاسخ تشریحی

جهت دانلود سوالات استخدامی رشته مدیریت اینجا کلیک کنید


  
نویسنده : ali ; ساعت ۱:۳٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٤

اصلاح اطلاعات آزمون بانک صنعت و معدن

اصلاح اطلاعات آزمون بانک صنعت و معدن

 لینک اصلاح

از اکسپلورر ۶ به بالا استفاده شود.

مرورگر های فایر فاکس و گوگل کروم توصیه نمیشود.

  
نویسنده : ali ; ساعت ٤:٠٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۱/۳

آگهی استخدام در بانک صنعت و معدن

آگهی استخدام در بانک صنعت و معدن 

آگهی استخدام بانک صنعت و معدنبانک صنعت و معدن به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از محل سهمیه استخدامی شماره ۱۲۳۴۰/۹۰/۲۰۰ مورخ ۲۶/۵/۱۳۹۰ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور تعداد محدودی از داوطلبان واجد شرایط ذیل را پس از کسب موفقیت در مراحل آزمون کتبی و رتبه‌بندی علمی، مصاحبه تخصصی و گزینش استخدام می‌نماید.درصورت وجود هرگونه ابهام یا مشکل با تلفنهای ۲۷۸۷۲۱۳۲ و ۲۷۸۷۲۱۳۳ تماس گرفته و جداً از اشغال کردن سایر خطوط سازمان خودداری فرمایید.

الف) شرایط داوطلبان۱- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی۲- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران۳- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران۴- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه آقایان)تبصره: تاریخ ترخیص از خدمت و یا صدور کارت معافیت می‌بایست قبل از تاریخ دعوت نهایی بانک به همکاری (در صورت پذیرفته شدن نهایی داوطلب) باشد.۵- تندرستی و توانایی جسمانی و روانی برای انجام کاری که استخدام می‌شوند طبق تشخیص و تایید پزشک معتمد بانک.۶- عدم اعتیاد به مواد مخدر.۷- عدم سوء پیشینه کیفری، همچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی.۸- عدم محرومیت از استخدام در ادارات و سازمانهای دولتی.۹- داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه‌های دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.۱۰- عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاههای دولتی، آزاد، موسسات عالی غیر انتفاعی و سایر موسسات.
ب) شرایط اختصاصی
۱- حداقل سن ۲۰ سال و حداکثر سن داوطلبان ۳۰ سال (متولدین ۰۱/۱۲/۱۳۶۰ به بعد) و برای کارکنان قراردادی بانک صنعت و معدن ۴۰ سال مورد نظر می‌باشد.
تبصره: بر اساس قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان استخدام، موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه‌های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷) به طور داوطلبانه خدمت نموده‌اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل.
ب) افراد خانواده معظم شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها و جانبازان از کارافتاده کلی که قادر به کار نمی‌باشند شامل: همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر تا میزان ۵ سال.
ج) آزادگان از شرط حداکثر سن معاف می‌باشند.
د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام‌وقت در دستگاه‌های دولتی از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته‌اند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.
۲- حداقل معدل کل ۱۳ برای کلیه داوطلبان در کلیه رشته‌های تحصیلی.
۳- داشتن درجه مدرک صرفاً لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی در بند «د» این آگهی و مطابق نیاز بانک در جدول شماره ۱٫
تبصره ۱: تاریخ اخذ مدرک تحصیلی می‌بایست قبل از تاریخ دعوت نهایی بانک به همکاری (در صورت پذیرفته شدن نهایی داوطلب) باشد.
تبصره ۲: مدارک تحصیلی متقاضیان می‌بایست مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری باشد.
ج) نحوه ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، زمان و محل برگزاری آزمون
۱- ثبت نام از ساعت ۸ صبح روز شنبه مورخ ۲۰/۱۲/۱۳۹۰ لغایت ساعت ۲۰ روز شنبه مورخ ۲۷/۱۲/۱۳۹۰ به صورت الکترونیکی می‌باشد و قابل تمدید نخواهدبود.
۲- کلیه متقاضیان می‌بایست در محدوده زمانی مندرج در بند ۱ همین بخش، با مراجعه به سایت اینترنتی بانک به آدرسwww.bim.ir پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط استخدام و تذکرات عنوان‌شده، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند.
۳- کلیه متقاضیان می‌بایست پس از ثبت نام الکترونیکی حتماً با دریافت کد رهگیری از ارسال موفق اطلاعات خود اطمینان حاصل نمایند و کد رهگیری را به صورت محرمانه نزد خود یادداشت نموده و جهت پیگیری مراحل دریافت کارت و نتیجه آزمون استفاده نمایند.
۴- کلیه داوطلبان می بایست مبلغ ۶۰٫۰۰۰ ریال به حساب شماره ۵۴/۹۸۰ خزانه نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران به عنوان حق ثبت نام داوطلبان استخدام واریز نمایند. بدیهی است درج شماره فیش اشتباه و غیرمعتبر در سایت اینترنتی ثبت نام، در هر مرحله ای که مشخص گردد، نهایتاً منجر به حذف داوطلب از فرایند آزمون و استخدام خواهد شد و بانک مسوولیتی در این زمینه نخواهد داشت و وجوه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد. (ایثارگران ۵۰ درصد مبلغ مذکور را می‌پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف می‌باشند.)
۵- زمان و محل برگزاری آزمون استخدامی بانک، روز دوشنبه مورخ ۲۸/۰۱/۱۳۹۱ همزمان با درج کارت شرکت در جلسه آزمون، در سایت اینترنتی بانک به آدرس www.bim.ir اعلام می‌گردد. لذا کلیه متقاضیان می‌بایست در تاریخ مذکور با مراجعه به سایت اینترنتی بانک، از کارت ورود به جلسه آزمون خود یک نسخه چاپی تهیه و نزد خود جهت حضور در جلسه آزمون حفظ نمایند. روش تهیه نسخه چاپی در سایت اینترنتی توضیح داده خواهد شد. کلیه داوطلبان لازم است کارت چاپی تهیه شده را به همراه اصل کارت شناسایی معتبر خود در روز آزمون همراه داشته باشند.
تبصره: در صورت عدم مراجعه داوطلبان به سایت اینترنتی بانک و درنتیجه عدم آگاهی به موقع از زمان و مکان برگزاری آزمون، بانک هیچگونه مسوولیتی به عهده نخواهد داشت.
د) مواد آزمون استخدامی، شرایط تحصیلی، جنسیت و استان محل خدمت مورد نظر بانک
مواد آزمون عمومی: آزمون استخدامی بانک در سطح مقطع تحصیلی لیسانس شامل دروس «زبان و ادبیات فارسی»، «زبان انگلیسی عمومی»، «ریاضی و آمار مقدماتی»، «معارف اسلامی»، «فناوری اطلاعات»، «اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی» به تعداد ۱۰۰ سئوال چهارگزینه‌ای بدون اعمال نمره منفی.
تبصره: اقلیتهای دینی از پاسخگویی به سوالات درس احکام و معارف اسلامی معاف هستند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون عمومی توزیع خواهد شد.
مواد آزمون تخصصی: مجموعه سوالات «دانش علوم بانکی» می‌باشد.

ﻫ) تذکرات بسیار مهم:
۱- ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان و رزمندگانی که ۹ ماه متوالی یا ۱۲ ماه متناوب سابقه حضور داوطلبانه در جبهه‌های جنگ تحمیلی دارند و نیز فرزندان و همسر آنان در صورت دارا بودن شرایط مندرج در آگهی، با رعایت قوانین و مقررات مربوط از اولویت قانونی به شرح ذیل برخوردار خواهند بود.
۱/۱- از کل مجوز استخدامی ۳۰ درصد آن برای استخدام ایثارگران اختصاص دارد که ۲۵ درصد آن به فرزندان شاهد، فرزندان جانبازان (۵۰ درصد و بالاتر) و فرزندان آزادگانی که حداقل پنج سال سابقه اسارت دارند و ۵ درصد باقیمانده به سایر جانبازان، آزادگان، رزمندگان و همسر و فرزندان آنان اختصاص دارد. ۲۵ درصد سهمیه ایثارگران مذکور از سوی بنیاد شهید معرفی شده و جذب خواهند شد.
فرزندان معظم شاهد و جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر و فرزندان آزادگانی که از سوی بنیاد مذکور معرفی نشده‌اند، می‌توانند در این آگهی ثبت‌نام نموده و در صورت عدم تکمیل سهمیه از باقیمانده سهمیه اختصاصی بهره‌مند شوند. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین‌شده به ترتیب نمره کسب‌شده از بین ایثارگان واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده‌اند انجام خواهد شد.
۱/۲- استخدام مازاد بر ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.
۱/۳- ایثارگرانی که از بنیاد شهید و امور ایثارگران کارت شناسایی دارند و افراد وابسته به آنان در صورت ارائه تصویر آن، نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارند.
۲- معلولین عادی به شرط کسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از ۳ درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.
۳- داوطلبان در هر یک از گروههای شغلی مورد اشاره در جدول شماره یک و با توجه به استان محل خدمت درخواستی، با یکدیگر رقابت می‌نمایند.
۴- مدارک مربوط به هریک از شرایط مندرج در بخش‌های قبلی این آگهی از داوطلبان پذیرفته شده دریافت می‌گردد و چنانچه متقاضی به هر دلیل واجد هر یک از شرایط اعلام شده نباشد و یا موارد مذکور در متن این آگهی را رعایت ننماید، از ادامه مراحل استخدام و یا اشتغال وی (در هر مرحله که مشخص گردد) ممانعت شده و قبولی در آزمون و استخدام وی کأن لم یکن تلقی می‌گردد.
۵- مسوولیت هر گونه اشتباه در اطلاعات ارسالی یا تفسیر اشتباه شرایط اعلام شده بانک، با متقاضی می‌باشد.
۶- کلیه متقاضیان لازم است نسبت به نگهداری کد رهگیری خود به صورت محرمانه حداکثر دقت را به عمل آورند؛ در غیر اینصورت تبعات هر گونه سوء استفاده احتمالی، با شخص متقاضی خواهد بود و بانک هیچگونه مسوولیتی در این خصوص بعهده نخواهد داشت.
۷- در صورت پذیرفته شدن نهایی در مورد صحت کلیه مدارک ارسالی از مراجع ذیصلاح استعلام خواهد شد.
۸- عنوان شغلی مورد نظر برای پذیرفته شوندگان نهایی دارای مدرک تحصیلی لیسانس، متصدی امور بانکی خواهد بود.
۹- کلیه متقاضیانی که قبل از تاریخ انتشار این آگهی ثبت نام اینترنتی یا به هر شکل دیگری درخواست استخدام نموده‌اند می‌بایست در صورتیکه حائز شرایط مذکور در متن آگهی هستند مجدداً تقاضای استخدام خود را از طریق فرم اینترنتی تکمیل و ارسال نمایند؛ در غیر اینصورت در آزمون استخدامی شرکت داده نخواهند شد.
۱۰- ثبت نام صرفاً از طریق سایت اینترنتی بانک صورت می‌پذیرد و داوطلبان لازم است از هر گونه مراجعه حضوری به شعب و ستاد بانک یا ارسال درخواست خود از طریق پست یا هر روش دیگر خودداری نمایند.
۱۱- نفرات برتر در آزمون به صورت ۳ برابر ظرفیت متعاقباً از طریق سایت اینترنت بانک www.bim.ir اطلاع‌رسانی و جهت مصاحبه استخدامی دعوت می‌شوند. در نهایت داوطلبان بر اساس رتبه مکتسبه که مطابق نمره آزمون کتبی با وزن ۷۰ و نمره مصاحبه استخدامی با وزن ۳۰ بدست می‌آید، حسب ظرفیت استخدامی مربوط به گروه شغلی و استان محل خدمت درخواستی، مورد انتخاب قرار خواهند گرفت. بدیهی است در صورت عدم تکمیل ظرفیت استخدام (به هر دلیل)، از افراد ذخیره دعوت به عمل خواهد آمد.
۱۲- کارکنان قراردادی شاغل در بانک، ضمن معاف بودن از شرط معدل و جنسیت، در صورت داشتن شرایط لازم و شرکت در آزمون، مطابق مفاد تصویب نامه شماره ۸۴۵۱۵/ت ۳۴۶۱۳ هـ مورخ ۱۵/۱۲/۸۴ و سایر ضوابط و قوانین موجود، مشمول اولویت استخدام می‌باشند که به ازای هر سال سابقه خدمت نیروهای قراردادی (۲) درصد و حداکثر (۲۰) درصد به نمره آزمون آنان در هر یک از مراحل آزمون اضافه خواهد شد.
۱۳- نصاب نمره قبولی در آزمون عمومی «۶۰ درصد کل نمره آزمون» می‌باشد و انتخاب داوطلبان به ترتیب از بالاترین نمره فضلی در هر یک از استانها و گروه‌های شغلی مورد تقاضا خواهد بود.
۱۴- مدارک تحصیلی بالاتر و پایین‌تر از مقاطع تحصیلی اعلام‌شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده‌اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند) و همچنین مدارک تحصیلی دانشجویان قابل قبول نخواهد بود.
۱۵- مدارک تحصیلی فارغ‌التحصیلان در صورت پذیرفته‌شدن در آزمون (حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه) بایستی همراه با گواهی موقت یا تاییدیه دانشگاه ذیربط (در مورد دانشگاه آزاد اسلامی، تاییدیه سازمان مرکزی دانشگاه مذکور) ارائه گردد.
۱۶- استخدام در بانک صنعت و معدن منوط به توفیق در تمامی مراحل مربوطه (کسب رتبه برتر بر اساس نمره آزمون و مصاحبه، گزینش و سایر ضوابط) خواهد بود.
۱۷- دعوت از افراد پذیرفته شده نهایی بر اساس جدول شماره ۱، به صورت مرحله‌ای و در زمانهای متفاوت (حسب ضرورتها و نیازهای بانک) و مشروط به افتتاح نهایی شعب جدید بانک خواهد بود. لذا در صورتیکه به هر دلیل از افتتاح واحدهای جدید در هر یک از استانها صرفنظر گردد، بانک در نهایت نسبت به استخدام یا عدم استخدام افراد در هر یک از گروههای شغلی و هر یک از استانها مختار است.
۱۸- از کلیه افراد پذیرفته شده نهایی، تعهد کتبی مبنی بر خدمت در هر یک از شهرستانهای کشور در هر زمان و به هر مدتی که بانک صلاح بداند، اخذ می‌گردد.
۱۹- ثبت نام و شرکت در آزمون و طی کلیه مراحل مورد اشاره در فوق هیچگونه تعهدی برای بانک جهت استخدام یا هرگونه همکاری با فرد ایجاد نمی‌نماید و بانک در استخدام یا عدم استخدام نهایی افراد مختار است.ورود به سیستم —-> اینجانب با مطالعه کامل متن فوق و قبول شرایط اقدام به ثبت نام در آزمون استخدامی مینمایم 

  
نویسنده : ali ; ساعت ٤:٠٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۱/۳

سوالات استخدامی بانک کشاورزی

نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک کشاورزی  در سایت های مشابه به قیمت 5000 تومان فروخته میشود که این  هزینه فقط بابت نمونه سوالات بانک کشاورزی میباشد در صورتی که پکیج ارئه شده از طرف فروشگاه ایران عرضه به همراه یک  جزوه  255 صفحهای در رابطه با دانش علوم بانکی میباشد که قیمت همین جزوه در سایت های دیگر 5000 و در همین سایت به قیمت 1000 تومان عرضه میشود  و در کل برای تهیه این مجموعه باید 10000 تومان هزینه کنید ، این در حالی است که فروشگاه ما برای جلب رضایت مشتریان خود تصمیم گرفته این مجموعه را تنها به قیمت 1500 تومان ارائه کند.امید به آن که رضایت شما مشتریان عزیز نست به فروشگاه ایران عرضه ما را در پیش برد اهدافمان  یاری کند.

محتوای این مجموعه به شرح زیر میباشد:

 نمونه سوالاتاستخدامی بانک کشاورزی در سالهای پیش شامل

- 43 سوال تخصصی مشترک رشته حسابداری، علوم بانکی، امور اقتصادی، امور مالی و مالیاتی  + پاسخنامه 

 سوالات آزمون استخدامی بانک کشاورزی که در سال 87-88 ب در یک فایل PDF گردآوری شده است.

این آزمون برای مقاطع کاردانی و کارشناسی برگزار شد.

اگر شما قصد دارید در آزمون استخدام بانک کشاورزی و سایر بانک ها قبول شوید و به دنبال منابع مطالعه می گردید، بهترین منبع نمونه سوالات سالهای قبل همین بانک ها است.

شما با خرید این محصول یک فایل PDF دریافت می کنید که شامل 230 سوال در دروس زیر است که در آزمون استخدام بانک کشاورزی آمده است:
- 20 سوال کامپیوتر + پاسخنامه 
- 28 سوال هوش و ریاضیات + پاسخنامه
- 12 سوال ادبیات و اطلاعات عمومی + پاسخنامه
- 15 زبان انگلیسی + پاسخنامه

- 37 سوال تخصصی مشترک رشته کامپیوتر، برق و آمار  + پاسخنامه
- 25 سوال تخصصی رشته کامپیوتر (سخت افزار و نرم افزار) + پاسخ تشریحی
- 25 سوال تخصصی رشته آمار کاربردی + پاسخنامه
- 25 سوال تخصصی رشته حقوق قضایی + پاسخنامه
- 43 سوال تخصصی مشترک رشته حسابداری، علوم بانکی، امور اقتصادی، امور مالی و مالیاتی  + پاسخنامه

+

جزوه 255 صفحه ای دانش علوم بانکی ویژه آزمون استخدامی در بانک ها

شما با مطالعه این سوالات یک گام جلو تراز دیگر رغبا خواهید شد و در واقع چون با نحوه طرح سوالات آشنا هستید با خیال آسوده تر در امتحان استخدامی شرکت خواهید کرد.

جزوه 255 صفحه ای در رابطه با دانش علوم بانکی

قیمت این محصول فقط 1500 تومان است.

جهت دانلود سوالات استخدامی بانک کشاورزی اینجا کلیک کنید

  
نویسنده : ali ; ساعت ۱۱:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/۱